Від чого залежить ціна стабілізатора напруги?

Взимку - в період активного користування електроприладами та засобами для додаткового обігріву. Влітку - в період дощів і гроз. У такі періоди регулярно відбуваються скачки напруги.


Саме тому величезною популярністю в даний час користуються стабілізатори напруги. Це електронно-механічні пристрої, які перетворюють електричну енергію, завдяки чому на виході вона відповідає всім нормам. Однак недостатньо буде просто придбати стабілізатор, адже спочатку необхідно визначитися з вибором відповідного приладу.


Як будь-якого власника перше, що цікавить – яка фінансова складова таких приладів,та від чого залежить ціна стабілізаторів напруги.


Від чого залежить ціна стабілізатора напруги?


Існує кілька різновидів стабілізаторів. Саме від типу залежить складність виробництва приладу і його кінцева вартість. Релейний стабілізатор на сьогоднішній день є найпопулярнішим типом, можливо завдячуючи своїй невеликій ціні та високій точності регулювання. До недоліків цього типу стабілізаторів відносять середню перевантажувальну здатність та велику кількість комутаційних елементів.


Ступінчастий стабілізатор напруги майже аналогічний релейному, але вже відрізняється більшим гарантійним строком (до 10 років). Сервомоторний або електромеханічний стабілізатор являє собою доступне по ціні та просте в обслуговуванні обладнання, якому характерне плавне регулювання напруги і точну вихідну напругу. Стабілізатори подвійного перетворення вже досить дорогі пристрої, але мають ряд дуже привабливих можливостей. Такі стабілізатори необхідно використовувати спільно з високочутливими пристроями, потужність яких коливається від 1 до 30 кВт. Електромагнітний стабілізатор напруги характеризується регулюванням напруги на виході якого відбувається за рахунок регулювання магнітних потоків.


Сімісторні (тиристорні) стабілізатори забезпечать повний захист від будь-яких коливань в електромережі, але і відрізняються найвищою вартістю серед інших типів стабілізаторів напруги. Не так давно на ринку стабілізаторів презентували нове покоління стабілізаторів напруги - стабілізатори напруги з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ), які можливо використовувати і в побуті і в промисловості, завдяки їх високій точності коригуванню (до 1%) та миттєвій швидкодії. Але у цих новітніх стабілізаторів також значно висока ціна.


Ціновий сегмент стабілізатору залежить не лише від типу, але і від виробника. На торгівельних майданчиках представлені зазвичай прилади українського та європейського виробника, які відрізняються високою вартістю, ті більш доступні китайські аналоги. Якщо порівняти ціни, то зазвичай за китайський стабілізатор напруги на 1кВа будуть просити від 30 до 60 доларі, в той час як українські аналоги в 2-2,5 дорожче. Але це не буде означати, що китайські пристрої не варто купувати, але гарантійні строки використання таких приладів будуть значно коротші від українських, завдяки використанню дешевих китайських комплектуючих.


Вибір стабілізатора напруги – справа не дуже важка, але не варто спиратись лише на цінову складову, ця позиція важлива, проте не може бути визначальною.


Але що б не помилитися, радимо звернутися в компанію "Правильне електроживлення"

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Поделиться с друзьями:
Просмотров: 331
Дата: 28-08-2017, 16:44
Комментариев: 0
0
Категория: DigitaL новости

Современные гаджеты: почему они так необходимы современному человеку?

Современные гаджеты: почему они так необходимы современному человеку?
Современная техника – помощник, позволяющий упростить жизнь, общение с другими людьми. Производители предлагают ассортимент товаров на любой кошелек.
ПОДРОБНЕЕ

Идеальные тарифы для детей от МТС

Идеальные тарифы для детей от МТС
Компания МТС получила популярность и широкое распространение благодаря внимательному отношению к потребностям всех групп своих абонентов. Не обделены вниманием ни активно общающиеся бизнесмены, ни
ПОДРОБНЕЕ

Что делать если разбит экран ноутбука?

Что делать если разбит экран ноутбука?
В этой статье мы рассмотрим самые частые поломки ноутбуков, которые случаются в наше время. Максимально часто в экране ноутбука выходит из строя лампа подсветки, которая может заменится другой по
ПОДРОБНЕЕ

LINUX одногодка Украины.

LINUX одногодка Украины.
25 августа 1991 года финский программист Линус Торвальдс опубликовал в Интернете сообщение, в котором просил у своих коллег-программистов помощи в создании новой операционной системы. Завтра OS LINUX
ПОДРОБНЕЕ
О сайте
Digital Land
Новости из мира цифровой теники, лайфхаки, интересные видеобзоры, свежый софт и разборы StartUp проектов наших пользователей.
Авторизация
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам
Яндекс.Метрика